  • Mfr # GSM60B15-P1J
  • Zoro # G605826729
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
GSM60B15-P1J
Country of Origin
China
Dimensions
Depth
125 mm
Width
50 mm
Height
31.5 mm
Details
Item
Power Supply Module
Input Voltage
80 to 264V AC
Output Voltage
15V DC
Output Amps
4A
Power Rating
60W
Style
Desktop
Hz
47 to 63 Hz