  • Mfr # GST60A24-P1J
  • Zoro # G112933439
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
GST60A24-P1J
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Description
GST60A24-P1J - AC-DC Industrial desktop adaptor; Output 24Vdc at 2.5A; 3 pole AC inlet IEC320-C14