  • Zoro # G811088096
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
V-Belt Type
Banded V-Belt
V-Belt Section
RB
Outside Length
108 in
Number of Ribs
10
Top Width
0.66 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
10/B108
Zoro #
G811088096
UPC #
Country of Origin
Korea, Republic of
Dimensions
Outside Length
108 in
Top Width
0.66 in
Thickness
0.41 in