  • Mfr # 15T10/720DL
  • Zoro # G911071844
Number of Teeth - Timing Belts
72
Width - Timing Belts
15 mm
Standards
ISO 17396
Outside Length
720 mm
Pitch
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
15T10/720DL
Width - Timing Belts
15 mm
Outside Length
720 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
72
Standards
ISO 17396
Pitch
10 mm