  • Mfr # 34T10/1610DL
  • Zoro # G011077753
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Number of Teeth - Timing Belts
161
Width - Timing Belts
34 mm
Outside Length
1610 mm
Temp. Range
-25 C to 80 C
Pitch
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
34T10/1610DL
Country of Origin
Italy
Dimensions
Width - Timing Belts
34 mm
Outside Length
1610 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
161
Temp. Range
-25 C to 80 C
Pitch
10 mm