  • Mfr # 16AT10/1500
  • Zoro # G311072519
Number of Teeth - Timing Belts
150
Width - Timing Belts
16 mm
Pitch
10 mm
For Use With
General Industry
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
16AT10/1500
Width - Timing Belts
16 mm
Outside Length
1500 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
150
Pitch
10 mm