  • Mfr # 250T10/1390
  • Zoro # G811069392
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Number of Teeth - Timing Belts
139
Width - Timing Belts
250 mm
Pitch
10 mm
Outside Length
1390 mm
Banded Belt
Megapower;Timing Belt
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
250T10/1390
Country of Origin
Italy
Dimensions
Width - Timing Belts
250 mm
Outside Length
1390 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
139
Pitch
10 mm