  • Mfr # 40AT10/1800
  • Zoro # G711094166
Number of Teeth - Timing Belts
180
Width - Timing Belts
40 mm
Pitch
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
40AT10/1800
Width - Timing Belts
40 mm
Outside Length
1800 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
180
Pitch
10 mm