  • Mfr # 4326-14MS-170
  • Zoro # G711094982
Width - Timing Belts
170 mm
Standards
ARPM IP-27;ISO 13050
Material
Fiber Loaded Nitrile
Outside Length
4326 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
4326-14MS-170
Width - Timing Belts
170 mm
Outside Length
4326 mm
309
Standards
ARPM IP-27;ISO 13050
Material
Fiber Loaded Nitrile
V-Belt Section
14MS
Temp. Range
to
Pitch
14 mm