  • Mfr # 1568-14MS-85
  • Zoro # G911086848
112
Width - Timing Belts
85 mm
Outside Length
1568 mm
Pitch
14 mm
Temp. Range
to
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1568-14MS-85
Country of Origin
Spain
Dimensions
Width - Timing Belts
85 mm
Outside Length
1568 mm
112
Pitch
14 mm