  • Mfr # 4326-14M-120
  • Zoro # G311093897
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Number of Teeth - Timing Belts
309
Width - Timing Belts
120 mm
Banded Belt
Timing Belt
Core Cord
Zinked Steel
Standards
ISO 13050
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
4326-14M-120
Country of Origin
Spain
Dimensions
Width - Timing Belts
120 mm
Outside Length
4326 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
309
Banded Belt
Timing Belt
Core Cord
Zinked Steel
Standards
ISO 13050
Pitch
14 mm