  • Mfr # AMG-M3M2.5-DP
  • Zoro # G4479367
Milling Dia.
2.5 mm
Length of Cut
10 mm
Overall Length
38 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
AMG-M3M2.5-DP
Milling Dia.
2.5 mm
Length of Cut
10 mm
Overall Length
38 mm
Shank Dia.
3 mm
Item
Carbide Drill Mill 90Deg 2.5mmx10mm
Finish
Uncoated
Description