  • Mfr # CCMG-M12M12-B-ALTIN
  • Zoro # G4489882
Length of Cut
25 mm
Shank Dia.
12 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CCMG-M12M12-B-ALTIN
Length of Cut
25 mm
Shank Dia.
12 mm
Milling Dia.
12 mm
Overall Length
76 mm
Item
Carbide GP End Mill Ball 12mmx25mm
Finish
AlTiN
End Mill Style
Ball
Description