  • Mfr # CCMG-M3M1.5
  • Zoro # G5001409
Length of Cut
6 mm
Shank Dia.
3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CCMG-M3M1.5
Length of Cut
6 mm
Shank Dia.
3 mm
Overall Length
38 mm
Milling Dia.
1.5 mm
Item
End Mill,Carbide,GP,Square,1.5mm x 6mm
End Mill Style
Square
Description