  • Mfr # CCMG-M20M20
  • Zoro # G5000812
/ea
Free Shipping & Returns
Length of Cut
38 mm
Shank Dia.
20 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CCMG-M20M20
Length of Cut
38 mm
Shank Dia.
20 mm
Overall Length
100 mm
Milling Dia.
20 mm
Item
End Mill,Carbide,GP,Square,20mm x 38mm
End Mill Style
Square
Description