  • Mfr # CCMG-M10M9
  • Zoro # G5012889
Length of Cut
22 mm
Shank Dia.
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CCMG-M10M9
Length of Cut
22 mm
Shank Dia.
10 mm
Overall Length
70 mm
Milling Dia.
9 mm
Item
End Mill,Carbide,GP,Square,9mm x 22mm
End Mill Style
Square
Description