  • Mfr # L18N-4C-1PK
  • Zoro # G4231744
/ea
Key Features
Overall Depth
1 1/2 in
Overall Height
4 in
Material
Steel
Finish
Chrome
For Use With
Metro Super Erecta Shelving
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
L18N-4C-1PK
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Overall Depth
1 1/2 in
Overall Width
18 in
Overall Height
4 in
Depth
18"
Height
4"
Width
18"
For Shelf Depth
18 in
Details
Item
Ledge
Material
Steel
Finish
Chrome
For Use With
Metro Super Erecta Shelving
Includes
(1) Stackable Shelf Ledge
Color
Silver
Description
Ledge, Color Silver, Chrome Finish, Material Steel, For Shelf Depth 18 in, Includes (1) Stackable Shelf Ledge, Overall Depth 1 1/2 in, Overall Height 4 in, Overall Width 18 in