  • Zoro # G1655190
/ea
Key Features
Height
2.45 in
Width
3.35 in
Color
Black
Inside Diameter
0.87 in
Outside Diameter
1.65 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
MK8802
Zoro #
G1655190
UPC #
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Height
2.45 in
Width
3.35 in
Inside Diameter
0.87 in
Outside Diameter
1.65 in