  • Zoro # G911239510
/ea
Key Features
Overall Length
1-1/2 in
Drill Bit Size
0.0433 in (1.1 mm)
Point Angle
130 Degrees
Flute Length
0.395 in
Shank Diameter
1/8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DR02-0433X
Zoro #
G911239510
UPC #
Country of Origin
Germany
Dimensions
Overall Length
1-1/2 in
Drill Bit Size
0.0433 in (1.1 mm)
Flute Length
0.395 in