  • Mfr # HBBC-1801000-004
  • Zoro # G3605906
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HBBC-1801000-004
Description
0.1700" Min Bore DIA x 1.000" (1) Max Bore Depth x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length x 0.0040" Radius - Carbide Boring Helical Back Rake Right Hand