  • Mfr # HBBC-3602000-004
  • Zoro # G3608067
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HBBC-3602000-004
Description
0.3400" Min Bore DIA x 2.000" (2) Max Bore Depth x 0.3750" (3/8) Shank DIA x 4.00" (4) Overall Length x 0.0040" Radius - Carbide Boring Helical Back Rake Right Hand