  • Mfr # KC-125-190-060
  • Zoro # G0983336
Face Width
0.060"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
KC-125-190-060
Face Width
0.060"
Neck Length
0.130"
Details
Finish
UN
Projection
0.0275"
Description
0.1250" (1/8) Cutter DIA x 0.060" Width x 0.130" Neck Length CarbideSquare Keyseat Cutter, 6 Flutes