  • Mfr # QHBBC-100750-004
  • Zoro # G3604232
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
QHBBC-100750-004
Description
0.0950" Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length x 0.0040" Radius - Carbide Quick Change - Boring Helical Back Rake Right Hand