  • Mfr # QFGF-312-062-075
  • Zoro # G3601338
/ea
Get a 10% off coupon
MFR #
QFGF-312-062-075
Description
0.3120" (5/16) Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth x 0.0620" (1/16) Tooth Width x 0.0750" Projection x 0.3125" (5/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length x 0.0310" (1/32) Radius - Carbide Quick Change - Face Grooving Full Radius Right Hand