  • Mfr # QFGC3-312-062-075X
  • Zoro # G3601049
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
QFGC3-312-062-075X
Description
0.3120" (5/16) Min Bore DIA x 0.0620" (1/16) Tooth Width x 0.0750" Projection x 0.3125" (5/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length x 0.0030" Radius - carbide Quick Change - Face Grooving Right Hand, AlTiN Coated