  • Mfr # QFG-250-062-150X
  • Zoro # G3604731
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
QFG-250-062-150X
Description
0.2500" (1/4) Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth 0.0620" (1/16) Tooth Width 0.1500" Projection x 0.2500" (1/4) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Quick Change - Face Grooving Right Hand, AlTiN Coated