  • Mfr # QFG-312-078-100X
  • Zoro # G3605492
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
QFG-312-078-100X
Description
0.3120" (5/16) Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth 0.0780" (5/64) Tooth Width 0.1000" Projection x 0.3125" (5/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Quick Change - Face Grooving Right Hand, AlTiN Coated