  • Mfr # QFG-375-125-250
  • Zoro # G3607671
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
QFG-375-125-250
Description
0.3750" (3/8) Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth 0.1250" (1/8) Tooth Width 0.2500" (1/4) Projection x 0.3750" (3/8) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Quick Change - Face Grooving Right Hand