  • Mfr # QMRR-020-150-070X
  • Zoro # G001019213
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
QMRR-020-150-070X
Description
0.0700" Min Bore DIA x 0.150" Max Bore Depth x 0.0200" Tooth Width x 0.0200" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 1.50" (1-1/2) Overall Length - Carbide Quick Change - Miniature Retaining Ring Grooving Right Hand, AlTiN Coated