  • Mfr # QMRR-030-150-100X
  • Zoro # G301019487
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
QMRR-030-150-100X
Description
0.1000" Min Bore DIA x 0.150" Max Bore Depth x 0.0300" Tooth Width x 0.0300" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 1.50" (1-1/2) Overall Length - Carbide Quick Change - Miniature Retaining Ring Grooving Right Hand, AlTiN Coated