  • Mfr # QRR-062-250-370
  • Zoro # G901018743
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
MFR #
QRR-062-250-370
Description
0.3700" Min Bore DIA x 0.250" (1/4) Max Bore Depth x 0.0620" (1/16) Tooth Width x 0.1000" Projection x 0.3750" (3/8) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Quick Change - Retaining Ring Grooving Right Hand