  • Mfr # RR-038-500-250
  • Zoro # G901018538
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
RR-038-500-250
Description
0.2500" (1/4) Min Bore DIA x 0.500" (1/2) Max Bore Depth x 0.0380" Tooth Width x 0.0500" Projection x 0.2500" (1/4) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length - Carbide Retaining Ring Grooving Right Hand