  • Mfr # RR-046-500-312
  • Zoro # G101020102
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
RR-046-500-312
Description
0.3125" (5/16) Min Bore DIA x 0.500" (1/2) Max Bore Depth x 0.0460" Tooth Width x 0.1000" Projection x 0.3125" (5/16) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length - Carbide Retaining Ring Grooving Right Hand