  • Mfr # RRL-046-12X
  • Zoro # G3601152
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
RRL-046-12X
Description
0.3750" (3/8) Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth x 0.0460" Tooth Width x 0.1000" Projection x 0.3750" (3/8) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length - Carbide Retaining Ring Grooving Left Hand, AlTiN Coated