  • Mfr # SRM-120-310
  • Zoro # G8029603
/ea
Free Shipping & Returns
Size
12.00mm
Overall Length
310.00 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SRM-120-310
Country of Origin
United States
Dimensions
Size
12.00mm
Overall Length
310.00 mm
Diameter
12.0 mm
Length
310 mm
Size-Diameter
12.00 mm
Size - Decimal
12.00mm - 0.4724
Shank Dia.
12.000 mm
Decimal Equivalent
0.4724
Description
Round Blank, Metric, Carbide, 12.00 mm