  • Mfr # SRM-030-310
  • Zoro # G8360931
Size
3.00mm
Overall Length
310.00 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SRM-030-310
Country of Origin
Austria
Dimensions
Size
3.00mm
Overall Length
310.00 mm
Diameter
3.0 mm
Length
310 mm
Size-Diameter
3.00 mm
Size - Decimal
3.00mm - 0.1181
Shank Dia.
3.000 mm
Decimal Equivalent
0.1181
Description
Round Blank, Metric, Carbide, 3.00 mm