  • Mfr # HBB-135750X
  • Zoro # G3607391
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HBB-135750X
Description
0.1225" Min Bore DIA x 0.750" (3/4) Max Bore Depth x 0.0125" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Boring Helical Back Rake Right Hand, AlTiN Coated