  • Mfr # FG-187-039-075X
  • Zoro # G3601749
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
FG-187-039-075X
Description
0.1870" (3/16) Min Bore DIA x 0.0390" Tooth Width x 0.0750" Projection x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 2.00" (2) Overall Length - Carbide Face Grooving Right Hand, AlTiN Coated