  • Mfr # FG-250-050-075
  • Zoro # G3607120
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
FG-250-050-075
Description
0.2500" (1/4) Min Bore DIA x 0.0500" Tooth Width x 0.0750" Projection x 0.2500" (1/4) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length - Carbide Face Grooving Right Hand