  • Mfr # FG-312-050-075
  • Zoro # G3601380
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
FG-312-050-075
Country of Origin
United States
Description
0.3120" Min Bore DIA x 0.0500" Tooth Width x 0.0750" Projection x 0.3125" (5/16) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length - Carbide Face Grooving Right Hand