  • Zoro # G3605188
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
THMA-520
Zoro #
G3605188
UPC #
Country of Origin
United States
Description
0.188 mm Bore DIA x 20.000 mm Shank DIA x 2.8 mm Overall Length x 25.00 mm Collar DIA - Standard Length Holder