  • Mfr # 2STRIPYCHV10
  • Zoro # G215576526
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
PVC
Pattern
Hazard
Safety Tape Color
Black/Yellow
Width
2 in
Length
10"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
2STRIPYCHV10
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
2 in
Length
10"
Details
Material
PVC
Pattern
Hazard
Safety Tape Color
Black/Yellow
Tape Format
Die Cut
Die Cut Shape
Rectangle Segment
Description
Floor Marking Tape, Hazard Black/Yellow Rectangle Segment, 2in x 10in, 100PK