  • Mfr # 3STRIPYCHV10
  • Zoro # G115576473
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
PVC
Pattern
Hazard
Safety Tape Color
Black/Yellow
Width
3 in
Length
10"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
3STRIPYCHV10
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
3 in
Length
10"
Details
Material
PVC
Pattern
Hazard
Safety Tape Color
Black/Yellow
Die Cut Shape
Rectangle Segment
Tape Format
Die Cut
Description
Floor Marking Tape, Hazard Black/Yellow Rectangle Segment, 3in x 10in, 100PK