  • Mfr # ML100-12GEL193
  • Zoro # G100501336
Width
12.17 in
Depth
6.64 in
Height
8.50 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ML100-12GEL193
Width
12.17 in
Depth
6.64 in
Height
8.50 in
Voltage
12 V