  • Mfr # ML10-12MP23119114
  • Zoro # G500809049
/ea
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
4.61 in
Weight
7.28 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ML10-12MP23119114
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
4.61 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
7.28 lbs
Amperage
10 AH
Voltage
12 V