  • Mfr # ML10-12MP4210711924
  • Zoro # G500803214
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
4.61 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ML10-12MP4210711924
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
4.61 in
Voltage
12 V