  • Mfr # ML10-12CHRGR158
  • Zoro # G600803299
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
4.61 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ML10-12CHRGR158
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
4.61 in
Voltage
12 V