Mfr # ML10-12MP2311977
Zoro # G900809458
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
4.61 in
Weight
7.28 lbs
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowUnlock tax-exempt savings
Add Tax ExemptionSpecifications
Product Information
MFR #
ML10-12MP2311977
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
4.61 in
Voltage
12 V