  • Mfr # ML10-12MP4210711973332
  • Zoro # G000809969
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
4.61 in
Weight
7.28 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ML10-12MP4210711973332
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
4.61 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
7.28 lbs
Amperage
10 AH
Voltage
12 V