  • Mfr # YTZ12SGEL4
  • Zoro # G7565670
Chemistry
GEL
Width
6.00 in
Depth
3.44 in
Height
4.38 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
YTZ12SGEL4
Width
6.00 in
Depth
3.44 in
Height
4.38 in
Details
Chemistry
GEL
Voltage
12 V